עיר של חבילות ספא,קרלובי וארי

עיר של חבילות ספא,קרלובי וארי

עיר בוהמית במערב צ'כיה הנקראת גם קרלסבד על שם הקיסר הגרמני קרל אשר גילה את המעיין הראשון במאה ה-14 ומאז בילו בה רק אנשי אצולה אירופאים.
חבילות נופש ספא עם טיפולים בקרלובי וארי צכיה , תיירות נופש מרפא , חופשת ספא . 
בעבר הרחוק בילו בעיירת הנופש היקרה רק המשפחות המבוססות של צ'כיה ואווירה זו מורגשת עד היום, אווירה של יוקרה ואריסטוקרטיה של אנשים תרבותיים ומנומסים. היום רמת האירוח השתפרה לטובת האורחים.
קחו פסק זמן מהעומס של יום-יום וצאו לחופשה מרגיעה "שתמלא את הבטריות" . בנוסף לחבילות נופש לפראג במשרדנו מבחר טיסות לקרלובי וארי ישירות ביולי-אוגוסט או טיסות לפראג זולות להרכבת חבילות נופש ספא בקרלובי וארי צ'כיה וטיפולי גוף. עיר המרחצאות היא בין המובילות בעולם בטיפולי ספא.
הרכב שלנו יסיע אתכם מפראג או משדה התעופה של קרלובי וארי אל מלון ספא שאתם תבחרו. זמן נסיעה מפראג אל מעיינות חמים בקרלובי וארי הוא קצת פחות משעתיים בנסיעה פרטית (כ 130 ק"מ)

טיסות לקרלובי וארי זולות
מתל אביב טיסות לפראג יוצאות כל יום, למחיר מוזל יש להזמין כמה חודשים מראש. אבל טיסה ישירה אל קרלובי וארי היא טיסה ניסיונית חדשה שטסה רק ביוני-אוגוסט כל יום שלישי והיא יקרה יותר.
ייתכן שבמקרים מסוימים יהיה כדאי לשקול טיסה לקרלובי וארי או טיסה לפראג דרך מדינה אחרת עם עצירה באמצע ובמקרה זה כדאי לחפש עצירת ביניים של כשעתיים ולאחר מכן להחליף מטוס.
ישנם מלונות ספא בקרלובי וארי רבים, אבל אנחנו בחרנו עבורכם מלונות מומלצים הכי טובים לפי חוות דעת של לקוחותינו עם ביקורת חיובית כדי שלא תתאכזבו מהאירוח ומהטיפולים. חלק מהמלונות אין להם מרחצאות בתוך המלון אבל יש מרכז מעיינו גדול ממול ושם נרשמים לטיפולים.
דילים לקרלובי וארי עם הטבות כגון לילה אחד חינם מעל 9 לילות או תוספת טיפולים לחבילה שהוזמנה ללא עלות נוספת או שדרוג לחדר משופר ללא תוספת מחיר. אחרי הטיפולים תוכלו לטייל בעיירה לעשות קניות בקרלובי וארי להנאתכם או לשבת במסעדה מקומית. * לתשומת לבכם ברוב מלונות בקרלובי וארי או בפראג אם שתיתם משקאות הנמצאים במיני בר בחדרכם בסוף תשלמו עליהם במחיר גבוה, יש לברר זאת לפני השימוש כי המשקאון הם לא חינם.
להזמנת מלונות מבצעים בקרלובי וארי ניתן להזמין בטלפון 077-515-6077 או לחצו על הקישור הזמנת נופש בקרלובי וארי
קניות בקארלובי וארי
משני צידי הנהר החוצה את העיר ישנן חנויות רבות מכל הסוגים ותופתעו לדעת שאפשר גם להתמקח ולקבל מחיר יותר זול. ובכן המטבע בצ'כיה הוא קרונה, הקניון מקומי VARIADA מציע מבצעים לא רעים וכדאי לבקר בו
תחבורה נסיעה לקרלובי וארי
אחרי שנוחתים בפראג נוסעים לתחנת פלורנס למשרדים של REGIO JET לקופות 1 עד 6 ושם קונים כרטיס נסיעה ומומלץ לקנות כרטיס הלוך ושוב במחיר של כ 150 קרונות. יש לברר בזמן רכישה מאיזו תחנה חוזר האוטובוס מקרלובי וארי כדי שלא תפספסו אותו. לא מומלץ להזמין ברגע האחרון כי ברוב המרים הוא מלא. האוטובוס הוא די מפואר עם שירותים והגשת קפה חינם.
מבצע ללקוחותינו, הסעה פרטית זולה משדה התעופה לפראג או לקרלובי וארי, נשמח להציע את המונית שלנו בפראג :
עלות נסיעה לפראג 25 אירו לכיוון עד 6 נוסעים עם מזוודות. עלות נסיעה מפראג לקארלובי וארי 80 אירו לכיוון עד 6 נוסעים עם מזוודות.

המרת מטבע
למרות שצ'כיה חברה באיחוד האירופי המטבע לא השתנה לאירו לכן היחס הוא: אירו 1 = כ 25 קרונות, אסור להמיר אצל חלפנים, ברוב חנויות ההמרה העמלה מגיעה עד 24% וזה יקר מאוד. תשתדלו להתמקח בעת ההמרה, לא מומלץ להמיר בישראל או להזמין מבנק הדואר בארץ או מאחד החנויות ההמרה בארץ בגלל העמלה הגבוהה כמו כן לא מומלץ להמיר בשדות התעופה. אם בכל זאת תרצו להמיר בפראג ניתן בשדה התעופה סכום קטן של 10 אירו כדי לשלם לנסיעה הראשונה בפראג. חנות המרה מומלצת ברחוב קאפרובה KAPROVA 13  בחנות של הרשת "הצ'יינג' הכחול" או חנות מנגו ברחוב  VATSLEV, או בעיר העתיקה ברובע PRAHA1 יש חנות זולה, בנוסף בכיכר הרפובליקה יש חנות צמודה לקניון הפאלאדיום וההמרה היא הוגנת. שימו לב כי רובם מרמים, בתדפיס רושמים שער המרה 26 קרונות אבל החישוב המתמטי הוא פחות ממה שמגיע לכם לכן תחשבו בעצמכם את הסכום הסופי. שטרות קרועים לא מתקבלים בחנויות. לתשומת לבכם שטר של 50 קרונות לא תקף בשנים האחרונות והוחלף במטבע. תמיד יש להיזהר מכייסים שגם בפראג לא חסרים כמו בערים אחרות באירופה. חוץ ממלונות ברוב החנויות לא מכבדים כרטיס אשראי מאסטר כארד, כרטיסים אחרים כן מכבדים כגון ויזה ודיינרס.

אטרקציות בקארלובי וארי

להזמנת מלונות מבצעים בקרלובי וארי ניתן להזמין בטלפון 077-515-6077 או לחצו על הקישור הזמנת נופש בקרלובי וארי