נופש בירושלים

בדף הבית שלנו תמצאו חבילות נופש לירושלים,מלונות בירושלים,דילים לירושלים, צוות ישראטרוול מאחל לכם חופשה בירושלים נעימה

מידע תיירותי על ירושלים
נופש בירושלים בשילוב ביקור בעיר העתיקה, זה הטיול התרבותי בארץ ישראל. מיליוני תיירים מכל העולם מבקרים בעיר הבירה שלנו ורצוי שגם אנחנו נעריך אותה ונכיר אותה מקרוב. עיר בינלאומית בת 3800 שנה לפחות בגובה של 746 מטר מעל פני הים, שמה הראשון היה רשלמם ושמה השני אורוסלימה ויותר מאוחר בספה הלטינית Hierosolyma . העיר נכבשה יותר מ 70 פעמים, לפי המקרא דויד המלך כבש אותה והפך אותה לבירת ממלכתו ובנו שלמה המלך בנה בה את בית המקדש הראשון. ירושלים הקדומה הייתה במקום שאנחנו בכנים היום עיר דויד בגבעה הדרום מזרחית של העיר העתיקה שהייתה מיושבת עד תקופת ימיי הביניים, הייתה מחולקת בעיר עליונה ועיר תחתונה. בעיר דויד ישנם כמה אתרי חפירה שכדאי לבקר וגם העירייה מארגנת סיורים מודרכים,ארועים וחגיגות באזור זה. השריד היחיד מתקופת בית שני הוא הכותל המערבי שהוא אחד מארבעה קירות שהקיפו ותמכו בהר הבית הקדוש לעם היהודי. בעשרות השנים האחרונות הכותל מושך מבקרים ומאמינים מכל העולם והוא הפך לסמל של האמונה היהודית. ירושלים מוזכרת בתורה 73 פעמים והייתה תמיד בנפשם של היהודים בגולה. אפילו הרמב"ם שנולד וגדל בדרום ספרד כתב רבות על ירושלים. היום גרים בה כמיליון תושבים ולצד ירושלים העתיקה בנויה ירושלים החדשה והמודרנית המשמרת את המסורת של ארבע דתות, העיר הפכה למרכז דתי של יהודים,נוצרים,מוסלמים וארמנים. גם העיר העתיקה מחולקת לשלושה רובעים של ארבע דתות אלו. ובכן כל מילה נוספת היא מיותרת וכל מה שנספר עליה זה עדיין על קצה המזלג…

מלונות דילים בירושלים
לפי הסטטיסטיקה רוב ההזמנות המתבצעות הן על בסיס לינה ושתי ארוחות ביום כלומר מלונות בירושלים חצי פנסיון. מלונות בירושלים הכל כלול פחות מבוקשות על ידי משפחות עם ילדים מפני שבירושלים אופי הבילוי שונה מאזורים אחרים כגון אילת. מלונות זולים בירושלים 3 כוכבים המציעים אירוח יותר צנוע ובתקציב יותר נמוך מבוקשים יותר אצל התיירים המחפשים רק לינה ולהשקיע את רוב זמנם בסיורים בעיר העתיקה במוזיאונים וכו', לעומת זאת מלונות בירושלים 4 כוכבים הם הכי פופולריים והמחירים הם בינוניים בהתאם למיקום ולרמה, כמו כן מלונות בירושלים 5 כוכבים יוקרתיים הם גם מבוקשים מאוד והכי יקרים וכוללים רמה הכי גבוהה של שירות,ארוחות עשירות ועיצוב יוקרתי, לרובם בריכה חיצונית לנופש זוגי או משפחתי. נופש בירושלים,מבצעים יום-יום למלונות הכי שווים בירושלים תמצאו אצלנו.
בדף הבית שלנו תוכלו להזמין בעצמכם את חבילת נופש הרצויה. אחרי הזמנתכם אנחנו נחזור אליכם ונלווה את הזמנתכם עד השלמתה. להזמנת דילים לירושלים,מבצעים במלונות ירושלים איכותיים ניתן לפנות גם למוקד ההזמנות שלנו בשעות היום  077-515-60777.
ניתן לארגן במשרדנו הסעות לירושלים לקבוצות מאורגנות וסיורים מודרכים על ידי מדריכים מוסמכים (לא כולל בית לחם)

המלצות אטרקציות בירושלים
טוען מפות...
View
Normal Midnight Family Fest Open dark Riverside Ozan
המיקום שלי מסך מלא
אין מלונות זמינים למיקום, זמן או שעה נבחרים.

    סך הכל: לא נמצאו מלונות.    צפייה בכולם

    חיפוש מלונות

    לא מצאתם מה שחיפשתם? חיפוש חדש