נופש במדריד ספרד

בדף הבית שלנו תמצאו טיסות למדריד,דילים למדריד,חבילות נופש למדריד ספרד,חופשה במדריד,מלונות במדריד מומלצים,מבצעים למדריד,טיסה זולה למדריד,השכרת רכב במדריד ספרד.

מידע על מדריד
בירת ספרד ממוקמת במרכז המדינה מקום מושבה של הממשלה ומלך ספרד משנת 1563 . עיר חדשה ומודרנית של חיי לילה,מוזיאונים,מועדוני פלמנגו,מסעדות מסורתיות לצד העיר העתיקה והשמורה היטב. בעיר של מוזיאונים אנחנו ממליצים על מוזיאון האומנות הכי פופולרי בעיר Prado והמוזיאון שנקרא על שם מלכת ספרד Reina Sofia , וגם מוזיאון השעווה, ברוב המוזיאונים קצת לפני הסגירה משעה 17:00 הכניסה ללא תשלום, לתשומת לבכם כל שבוע בימי ראשון רוב המוזיאונים בספרד סגורים. כמו כן מומלץ ביקור רגלי בכיכר מאיור שהוא הלב הפועם של הבירה וכמובן הסמטאות הצדדיות עם מועדוני פלמנגו ובתי קפה או מסעדות לבחירתכם,סיור בבניין המפואר והיוקרתי של המלוכה Palacio Real. לאוהבי הטבע מדריד מציעה גם פארקים וגנים יפים מאוד כגון פארק בואן רטירו שהוא אחד הפופולרים ושווה סיור. הזמינו בדף הבית שלנו כרטיס טיסה למדריד וכמובן מלון זול במדריד מהרשימה שלנו וצאו אל טיול למדריד בלתי נשכח. ניתן גם להזמין אצלנו גם השכרת רכב במדריד לטיולים מחוץ לעיר בספרד היפה. לייעוץ פנו אלינו. חופשה נעימה.

השכרת רכב במדריד
בעיר או בשדה התעופה של מדריד קיימים משרדים גדולים וקטנים של השכרת רכב בספרד ומסיבות של חסכון כספי, בעלי עסקים מקצצים בשירותים ובאיכות כדי שהעסק ישרוד. מספר משרדים משכירים רכבים באיכות ובתחזוקה ירודה או רכבים ישנים ומי שחי או מבקר הרבה באירופה יודע זאת. גם פוליסת הביטוח היא בסיסית ובמקרה של גניבה או תאונה אתם חתומים על סעיפים לא מובנים לכם ועל השתתפות עצמית מקסימלית במקרה הטוב. זאת הסיבה שבדרך כלל השכרת רכב בחול זולה. אנחנו למודי ניסיון מתקלות של תאונות ותביעות קודמות שקרו ללקוחותינו שהוזמנו לבתי משפט בחו"ל עם עו"ד מישראל ומתורגמן בעלויות של עשרות אלפי דולרים, לכן אנחנו ממליצים
לשכור רכב מישראל ולדרוש גם ביטוח השתתפות עצמית אשר מכסה את כל הנזקים וכספכם יוחזר במלואו
 . את ההסכמים האלו אנחנו עושים בישראל עם חוזים מיוחדים מול ספקים בחול ובמקרה של תאונה חלילה,אתם מנהלים את התביעה בארץ ולא בבית משפט בחו"ל. לפעמים חיסכון של עשרות דולרים יכול לעלות לנו ביוקר. עם יועץ נופש ישראלי את לא לבד.

המלצות אטרקציות במדרידטוען מפות...
View
Normal Midnight Family Fest Open dark Riverside Ozan
המיקום שלי מסך מלא
אין מלונות זמינים למיקום, זמן או שעה נבחרים.

    סך הכל: לא נמצאו מלונות.    צפייה בכולם

    חיפוש מלונות

    לא מצאתם מה שחיפשתם? נסו לבצע חיפוש מחדש