דילים לחול הכל כלול עם ילדים
חבילות נופש הכל כלול עם ילדים בחול

נופש בחול הכל כלול למשפחות

המלצות מידע וחבילות נופש מוזלות :
בכתבה הזאת נספק הכוונה נכונה ואפשרויות בחירה בהתאם לתקציב המשפחה עבור חבילות נופש עם פארק מים בחו"ל, מפני שלתחום זה יש מרכיבים שצריכים לקחת בחשבון. נופש הכל כלול עם ילדים מוצלח מתחיל בייעוץ מוצלח ובבחירת יעד הנופש המתאים לתקציב שלכם, רוב פארקי מים באירופה לא מתאימים לאורח הישראלי לכן יש כל כך הרבה תלונות על רמת האירוח. נציין שמשפחות רבות למדו מניסיון, שכדאי להזמין בחורף מראש ולא ברגע האחרון וזה גורם לחיסכון של עד 4.000 שקלים.

מדוע חופשה הכל כלול היא יקרה יותר ?
כאשר בוחרים מלונות עם פארק מים בחול בתוך השטח הפרטי של המלון, זאת חופשה משפחתית יותר יקרה מפני שהמלון מעסיק מהנדס וצוות צמוד לתחזוקת המגלשות ופיקוח של מתקני מים לפי הוראת הממשלה ולפי תקן בטיחות. המלון משלם גם ביטוח יקר לאורחיו בגלל המתקנים והוצאות רבות אחרות אשר מייקרות את עלות האירוח במלון עם בפארק מים. בדרך כלל לא מסבירים זאת אבל יש סיבה למחירים הגבוהים במלונות למשפחות. מלונות אלו פעילים כ 5-4 חודשים בשנה ובטווח הקצר הזה חייבים לכסות את כל הוצאותיהם עבור כל השנה הקרובה, כאשר רוב ההזמנות מתבצעות בעיקר בחודש אוגוסט.

חבילות נופש לחו"ל הכל כלול למשפחות  הזמינו כאן  <

המלצות לפני ההזמנה

היעד הכי קרוב אלינה הוא קפריסין והיא מדינה קטנה באיחוד האירופי ודומה ליוון, רוב התושבים דוברי השפה היוונית ואנגלית, האווירה מצוינת והקולינריה גם. לתשומת לבכם:

קפריסין הצפונית או קפריסין הטורקית זה אזור כבוש והממשלה הקפריסאית אוסרת כניסה לאזור זה על פי חוק בינלאומי בשנה האחרונה הוחזרו באותו יום מספר קבוצות של ישראלים שהזמינו מלון בקפריסין הצפונית, גם במשרד החוץ של ישראל יש אזהרת מסע – כל אדם שייכנס דרך צפון קפריסין אל קפריסין היוונית יקבל חותמת שחורה בדרכונו ולא יוכל להיכנס לקפריסין היוונית לתקופה של 10 שנים  בנוסף לכך החלק הכבוש הצפוני לא מפותח כמו החלק היווני, בחלק היווני יש פיקוח במלונות של משרד התיירות ומשרד הבריאות, ואילו בחלק הכבוש אין פיקוח על שירותי התיירות, אפילו במקרה של תקלה אין למי לפנות וככל הנראה מבדיקה קצרה שעשינו נאמר לנו שגם חברות ביטוח לא מפצות תקלות ותאונות אשר נגרמות באזור הכבוש! חבל שמשרדי נסיעות משווקים בתי מלון בקפריסין הכבושה ולוקחים על עצמם אחריות מיותרת.
טיסות לקפריסין – טיסות לואו קוסט כמו של ריינאייר מתבטלות כמעט כל שבוע או נדחות ללא הודעה מוקדמת, אלו טיסות זולות יותר ללא מזוודה אבל היו מקרים רבים של איחורים וביטולים. טיסות סדירות הן יותר יקרות אבל יקרות יותר ואפשר לסמוך עליהן מבחינת שעת המראה.

קפריסין היוונית – האי לא גדול במיוחד והמרחקים משדה התעופה הם קצרים. לא מומלץ לשכור רכב לטיולים עצמאיים באי, הרכבים נוסעים הפוך כמו באנגליה, מי שלא רגיל לנסוע הפוך מומלץ שלא יחשוב על כך. התחבורה הציבורית יחסית טובה ומכסה את רוב אזורי התיירות. החלק היווני הוא אזור אידאלי להזמנת חבילות נופש הכל כלול למשפחות בקפריסין, התיירים הישראלים אהובים ומוערכים מאוד בקפריסין היוונית.

בונוס – במשרדנו תקבלו ליווי וייעוץ ללא תשלום על נסיעה מוזלת בקפריסין על ידי הנהגים שלנו. מומלץ גם בנחיתה לקנות מתאם לשקע חשמל קפריסאי או לבקש בקבלה במלון. ברוב המלונות החדשים או מחודשים יש בחדר שקע USB לטעינת טלפונים ניידים, גם את זה נוכל לתאם עבורכם.
להזמנות  לחצו כאן  <

מדוע נופש משפחתי בקפריסין ?

 • טיסה קצרה – כשעה טיסה מתל אביב, פחות עצבנות ועייפות אצל הילדים.
 • הגעה מהירה – הנסיעה משדה התעופה למלון היא בין 30 ל 60 דקות.
 • מזג אוויר – המים בבריכה ובים חמים, בניגוד לים השחור/מדינות אירופה שהמים קרים.
 • קולינריה – מאכלים ים תיכונים שישראלים די רגילים אליהם.
 • מלונות איכותיים – אירוח במלונות מקצועיים ומחודשים או חדשים.
 • מחיר סביר – מזמינים מראש ולא ברגע האחרון וחוסכים עד 4000 שקלים למשפחה.
 • פארק מים – 3 פארקי מים עם מגלשות מים מחוץ למלונות ואטרקציות וספורט ימי.
מפת קפריסין ישראטרוול
מלונות למשפחות
מלון עם פארק מים ביוון

קפריסין עם ילדים, המלצות

ראשית נתחיל מאחריות ההורה, בים התיכון אין חוק המחייב את המלונאי לשמור על ילדיכם, לא בכל מקום יש מציל ולא כל האחריות היא על המציל. האחריות חלה על ההורים לשמור על הילדים. בים התיכון מספר מלונות הציבו מצלמות מעל הבריכה ועושים פיקוח על הבריכה דרך מחשב במשרד ממוזג או מהקבלה.
המלצה נוספת לנופשים בחו"ל עם תינוקות, לפי ניסיוננו תינוקות רבים בגלל הלחץ של גובה הטיסה פיתחו נפיחות ואודם בגרון, חום גבוה וחולשה, אם יוצאים לחו"ל עם תינוק/ת מומלץ לפני כן לחקור את היעד להצטייד בפרטים של בית חולים ורופא ילדים טוב בסביבת האירוח, לייעוץ פנו אלינו.
אם אוהבים לישון בלילה עם חלון פתוח מומלץ להצטייד במכשיר דוחה יתושים. היתושים מורגשים ברוב היעדים בים התיכון.

בתי מלון מומלצים בקפריסין למשפחות עם ילדים

 • Luis Faethon Beach – מלון הכל כלול, לפרטים לחצו כן >.
 • Aktea Beach – מלון חצי פנסיון לפרטים לחצו כאן > .

יוון עם ילדים

כפי שהמלצנו קודם על קפריסין ממליצים גם על יוון, שימו לב מאיים קטנים ללא שירותים רפואיים מתקדמים, עדיף לנפוש באזורים מפותחים ביוון היבשתית כלומר אתונה סלוניקי או מערב יוון וגם רודוס וכרתים אשר מציעים חופשה למשפחה עם ילדים איכותית. באזורים אלו תפגשו חופים מרהיבים אבל חלקם ללא מציל, גם אם יש מציל תמשיכו לדאוג לילדיכם כי זאת אחריותכם.
האפשרויות הן רבות לכן בדף הזה ניתן טעימה קטנה של מלונות מומלצים ביוון, לייעוץ מורחב פנו אלינו למחלקת הזמנות 0775156077

 • Luis Faethon Beach – מלון הכל כלול, לפרטים לחצו כאן >.
 • Aktea Beach – מלון חצי פנסיון לפרטים לחצו כאן > .
קאיקים אטרקציה לכל המשפחה
ספורט ימי

טיול כוכב משפחתי ביוון

חופשה ביוון עם ילדים בשילוב טיולים קצרים זה סוג אחר של נופש שבשנים האחרונות הפך לפופולרי מאוד, הרעיון הוא לשלב נופש עם טיולים קצרים, כלומר לינה במלון קבוע ואיכותי עם טיולים בטבע קרוב לחוף ים או בשילוב טיול הררי, אפשרות לספורט ימי, רכב צמוד ופארק מים בסביבת המלון. המסלולים והאפשרויות הם רבים וזאת ניתן לעשות יחד איתנו בהתאם לטעמכם האישי ובמסגרת תקציבכם. סוג כזה של טיול דורש הכנה מראש ותיאום כדי להגיע להנאה מרבית מטיול בלתי נשכח.

חבילות נופש מסוג זה הזמינו כאן  <

כרתים

כרתים עם ילדים קטנים יכולה להיות גם בחירה מוצלחת לנופש משפחתי, זהו אי גדול כמו כל הנגב שלנו והמרחקים יותר גדולים. ברוב המקרים הנחיתה היא בהרקליון ומשם נוסעים עד כארבעים דקות למלונות קרובים לשדה התעופה או עד שעתיים למלונות רחוקים יותר.

המלונות המומלצים בכרתים הם :

 • Gouves Water Park – מלון הכל כלול, לפרטים לחצו כאן >.
 • Zeus Village – מלון הכל כלול לפרטים לחצו כאן > .
 • Star Beach – מלון הכל כלול, לפרטים לחצו כאן >.
נופש משפחתי הכל כלול בחול
דילים לחול הכל כלול עם ילדים

רודוס 
רודוס עם ילדים קטנים היא בחירה גם מוצלחת לנופש משפחתי, בגלל שהתרבות היוונית אהובה בארץ ודומה לתרבות הישראלית. מאכלים ים-תיכוניים אהובים מאוד על ישראלים. רוב המלונות הפופולריים הם קרובים לשדה התעופה במרחק של עד 25 דקות נסיעה. האי לא גדול והמרחקים משדה התעופה הם קצרים, מתאים מאוד גם בגלל הטיסה הקצרה (כ-60 דקות טיסה) שלא גורמת עייפות אצל הילדים. המלצת לקוחותינו היא להתארח במלונות הבאים:

 • Amada Colossos – מלון הכל כלול, לפרטים לחצו כאן >.
 • D'andrea Mare – מלון הכל כלול לפרטים לחצו כאן > .
 • Atlantica Aegean – מלון הכל כלול, לפרטים לחצו כאן >.
 • Sun Palace – מלון הכל כלול, לפרטים לחצו כאן >.

אנטליה 
זאת עיר קיט ותיקה ומוכרת מאוד אצל ישראלים. זהו אחד היעדים הפופולריים בים התיכון עם חופים יפים ונקיים, רוב מלונות באנטליה הכל כלול עם פארק מים 5 כוכבים מציעים רמת אירוח גבוהה מאוד ומרחק נסיעה קצר משדה התעופה אל המלון. שדה התעופה של אנטלי הוא השני בגודלו בטורקיה אחרי איסטנבול.

חוץ מהחוף המרכזי ישנם מלונות באנטליה בלק, כלומר בחוף BELEK או בחוף לארה LARA שהם מומלצים וקרובים למרכז אנטליה ולשדה התעופה.

 • Innvista Belek – מלון הכל כלול 5 כוכבים, לפרטים לחצו כאן >
 • Ramada resort – מלון הכל כלול 5 כוכבים, לפרטים לחצו כאן >
 • Miracle resort – מלון הכל כלול 5 כוכבים, לפרטים לחצו כאן >
 •  Su – מלון הכל כלול 5 כוכבים, לפרטים לחצו כאן >
נופש באנטליה הכל כלול
נופש באנטליה הכל כלול
קלאב הכל כלול בחול
חוף בחלקידיקי

חלקידיקי 
זהו נופש משפחתי ללא פארק מים ובסגנון אחר, נופש קיצי בחבל ארץ מקדוניה היוונית בסביבה מאוד מיוחדת של שמורות טבע וחופים עם מים רדודים שמתאימים מאוד לילדים. טווח הנסיעה משדה התעופה של סלוניקי למחוז חלקידיקי הוא בין 50 ל 100 דקות ברכב פרטי. מדוע הזכרנו את הרכב הפרטי? מפני שבמחוז זה חייבים רכב שכור לטיולים באזור. אם לא רוצים השכרת רכב אז אפשר לבחור מלון מתאים במרחק קצר משדה התעופה ולהזמין מונית הלוך ושוב.

מומלץ לא להזמין חדר ברגע האחרון כי חצי האי חלקידיקי הוא מחוז מאוד מבוקש בצפון יוון, מגיעים אליו מכל יוון ומכל אירופה ובמיוחד מארצות הבלקן, בדרך כלל בקיץ רוב החדרים האיכותיים מלאים.
למידע על חלקידיקי  לחצו כאן <

לייעוץ פנו אלינו  077-5156-077